HİKAYEMİZ

Joyfit pilates 2016 yılında uzun yıllar profesyonel hayatta çok yoğun bir tempo ile çalışmış ve bu yoğun tempo içinde her zaman spor ve sanatı hayatının içine almış bir kadın tarafından kuruldu. İş ve sosyal hayat dengesini ilke edinmiş birisi olarak amacı;
Her yaştan ve her gelir grubundan kişilere “önce ben, sonra biz” diyerek kendine zaman ayırmalarını, keyifle spor yaparak daha sağlıklı ve dengede bir hayat sürmelerini sağlamak oldu.
İlk olaral Mavişehir Stüdyomuz ile başlayan hikayemiz bugün Bornona Evka3, Bayraklı ve Manisa stüdyoları ile devam etmektedir.
Basi Pilates ve Türkiye Jimnastik Federasyonu sertifikalarına sahip eğitmenlerin ders verdiği stüdyolarımızın bünyesinde Reformer, Cadillac, TRX, Kick Box ve diğer Pilates ekipmanları bulunmaktadır. Joyfit Pilates Stüdyo olarak kişiye özel hazırlanmış programların yanı sıra grup dersleri ile de üyelerine çeşitli alternatifler sunmaktadır. Joyfit, tüm kurumsal bilgi birikimi ve hazır altyapısı ile geleceğin girişmcilerine
“ŞİMDİ SIRA SENDE!” diyerek doğru franchise ile kendi işinin sahibi olmaya çağırıyor..

MİSYONUMUZ

Her yaştan ve her gelir seviyesinden insanın rahat ve keyifli bir ortamda spor yaparak bedensel ve zihinsel gücünü arttırmasına hizmet etmek. Stüdyolarımıza üye olan kişilere spor yapma alışkanlığını kazandırarak sağlıklı bireyler olmalarına katkı sağlamanın yanında yarattığı samimi ve butik stüdyo ortamı ile onlara sosyalleşme imkanı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Günümüz yoğun yaşam koşuşturmasında sıkışmış her yaştan insanın, alışılageldik spor salonları kargaşasından uzak, butik ve samimi bir ortamda spor yapmasını sağlayacak yaratıcı, pozitif ve güler yüzlü gizli girişimcileri ortaya çıkarmak.